تحقیق کارخانه اجاق گاز

مطالب دیگر:
دانلود کارآموزی محل كارآموزي : پالايشگاه اراک تصفیه پسابهای صنعتیدانلود کارآموزی محل كارآموزي : پالايشگاه اراک محل كارآم واحد وزي:2-اتيل هگزانول پتروشيمي اراكدانلود کارآموزی محل كارآموزي : محل كارآموزي: تصفيه خانه جديد همدانکتاب FUNDAMENTALS زبان انگلیسیGLX-X2دانلود هند بوک شیمیدانلود کارآموزی محل كارآموزي : محل كارآموزي: پتروشیمی اراک4 فایل متنی آموزشی تری دی مکس و فتوشاپ بسیار کاربردیدانلود کارآموزی لوله های پلی اتیلنی مورد استفاده در آبرسانی دانلود مقاله کدانلود کارآموزی لوله های پلی اتیلنی مورد استفاده در آبرسانی دانلود مقاله اسید و بازدانلود مقاله ب اسیدهای چربدانلود مقاله احياء فرهنگ ايراني و اسلامي جهت جلوگيري از اسراف و اتلاف منابع دانلود مقاله گیاه ارکیدهدانلود مقاله استفاده از پليمر فرا جاذب آبPR 3005 A جهت موفقيت برنامه هاي آبياري در مناطق خشك و نيمه خشكدانلود مقاله نفتدانلود مقاله الیاف پتروشیمیدانلود مقاله انواع اسیددانلود گزارش کار آزمایشگاه عملیات حرارتی و کارگاه عملیات حرارتیدانلود مقاله ايمني و بهداشت محيط كار
تحقیق کارخانه اجاق گاز,دانلود تحقیق کارخانه اجاق گاز,مقاله کارخانه اجاق گاز,دانلود مقاله کارخانه اجاق گاز,تحقیق در مورد کارخانه اجاق گاز, تح|164537|voq
با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : تحقیق کارخانه اجاق گاز

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این تحقیق دریافت می کنید اشاره شده است :

فهرست مطالب :

بخش اول

کنترل مواد اولیه

کنترل مراحل ساخت و تولید

کنترل مراحل رنگ آمیزی

کنترل مراحل مونتاژ

آزمایشگاه

بخش دوم

روشهای ساخت و تولید

دستگاه برش برقی

دستگاه نقطه جوش

پرسهای میل لنگی یا ضربه ای

پرسهای هیدرولیک

انواع پمپ هیدرولیک

کمپرسور هوا

پیستولت بادی

1- کنترل مواد اولیه

مواد اولیه مورد نیاز در کارخانه به انبار انتقال داده می شود و در آنجا نگهداری می شود و توسط واحد کنترل کیفیت بازرسی می شود . در انبار از مواد اولیه وارده از نظر نوع تعداد و قیمت لیست تهیه شده وارد کامپیوتر می شود .

کلا مواد اولیه موجود در انبار به دو دسته تقسیم می شوند :

1-1 مواد اولیه مورد نیاز که توسط خود کارخانه ساخته می شود : این مواد بر حسب نیاز کارخانه ساخته و شرایط استاندارد را دارا می باشد . با وجود اینکه این قطعات توسط خود کارخانه ساخته شده و در ساخت آن واحد کنترل کیفیت نظارت دارد . اما برای اطمینان در کیفیت بهتر و بالاتر دوباره کنترل کیفیت می شود این قطعات عبارتند از :

1-1-1 لولا : لولا در درب اجاقها استفاده می شود . این قطعه توسط مهندسین کارخانه طراحی شده و با توه به فرمولهای مقاومت مصالح بر حسب نیروی کشش که باید داشته باشد (تحمل کند) ساخته می شود .

این فایل شامل : صفحه نخست ، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت ( word ) در اختیار شما قرار می گیرد.

(فایل قابل ویرایش است )

تعداد صفحات :46