تحقیق بازاریابی شبکه‌ای در مقابل بازاریابی وابسته

مطالب دیگر:
📌تحقیق در مورد تاجر 📌تحقیق در مورد تاریخچه لینوکس 12 ص 📌تحقیق در مورد تبيين و بررسي اهداف توسعه هزاره سوم 33 ص 📌تحقیق در مورد تجارت الکترونیکی 20 ص 📌تحقیق در مورد تحقیق درباره میز و صندلی و اهمیت آن در زندگی 📌تحقیق در مورد تحقیق درباره ی حكومت اسلامي در وصيت نامه امام خميني 📌تحقیق در مورد تحقیق درباره ی معماری موزه 📌تحقیق در مورد تحقیق درباره ی موانع توسعه بهره وري درايران 📌تحقیق در مورد تحولات زيستي ، رواني و اجتماعي نوجوان 19 ص 📌تحقیق در مورد ترس و اضطراب کودک و نوجوان 18ص 📌تحقیق در مورد تغذیه در پیوند کلیه 📌تحقیق در مورد تصفیه شربت خام 📌تحقیق در مورد تمايزهاي بين مشاوره و روان درماني 18 ص 📌تحقیق در مورد توسعه روستايي 21 ص 📌تحقیق در مورد توسعه پايدار كشاورزي 14 ص 📌تحقیق در مورد تولید اعداد رندم 8 ص 📌تحقیق در مورد جزوه فيزيولوژي گياهي 📌تحقیق در مورد جامعه شناسي 38 ص 📌تحقیق در مورد جمعیت خانواده 24 ص 📌تحقیق در مورد جنگلل وفراورده های آن 12 ص
تحقیق بازاریابی شبکه‌ای,دانلود تحقیق بازاریابی شبکه‌ای در مقابل بازاریابی وابسته,مقاله بازاریابی شبکه‌ای در مقابل بازاریابی وابسته,دانل|164462|voq
با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : تحقیق بازاریابی شبکه‌ای در مقابل بازاریابی وابسته

در این تحقیق بازاریابی شبکه‌ای در مقابل بازاریابی وابسته مورد بررسی و پژوهش قرار گرفته است

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این تحقیق دریافت می کنید اشاره شده است :

بازاریابی شبکه‌ای در مقابل بازاریابی وابسته

«بازاریابی شبکه‌ای» با «بازاریابی وابسته» تفاوت دارد. در این مقاله به این تفاوت پرداخته‌ام و تعریفی هرچند کوتاه درباره هریک به طور جداگانه ارائه کرده‌ام.

بازاریابی شبکه‌ای چیست؟ آینده بازاریابی شبکه‌ای را چگونه می بینم؟ روانشناسی و جامعه‌شناسی بازاریابی شبکه‌ای چیست و ... - اکنون در ادامه مقاله‌ی کوتاهی که چندی پیش در خصوص توضیح و تعریف مختصری از اینکه بازاریابی شبکه‌ای چیست نوشتم قصد دارم در این مقاله به برخی از سوالات بالا بپردازم.

آمار و ارقام دقیقی در اختیار نداریم و البته در ایران این چندان هم موضوع تازه ای نیست و تقریباً همه ما به آن عادت کرده‌ایم اما گفته می‌شود که گویا در ایران در حال حاضر، نزدیک به ۱۳۰ هزار نفر (و به روایتی دیگر تا ۳۵۰ هزار نفر) تنها روی بازاریابی شبکه‌ای گلدکوئست کار می‌کنند، اما با توجه به اتفاقاتی که اخیراً برای فعالیت این شرکت در ایران رخ داده است، فعالیت‌ها تا زمانی که گلدکوئست مراحل قانونی‌اش را پشت سر بگذارد و دفترش را به صورت قانونی در ایران راه‌اندازی کند به نوعی کند یا متوقف شده است. این حقیقتاً جالب است که اکثر افرادی که در زمینه بازاریابی شبکه‌ای کار می‌کنند، فکر می‌کنند که بازاریابی شبکه‌ای یعنی گلدکوئست و گلدکوئست یعنی بازاریابی شبکه‌ای، علت این موضوع، سابقه‌ی دیرینه دارد در فرهنگ شنیداری - و اکثراً بدون مطالعه و تحقیق - ما ایرانی‌ها، حتماً شما هم این را شنیده‌اید که در زمانهایی نه چندان دور، اکثر کالاهایی که توسط تجار برای اولین بار به کشور وارد می‌شدند و مورد استفاده عموم قرار می‌گرفتند، به نوعی نام تجاری خود را تا آن حد بین مردم جا می‌انداختند که گویی تنها نوع کالای تولید شده، فقط همان «مارک» تجاری بوده است و بس. یک زمانی اگر مردم می‌خواستند بگویند آبگرم‌کن یا بخاری جدیدی خریده‌اند، می‌گفتند یک «دئوترم» جدید گرفته‌اند، برای «دستمال کاغذی»، می‌گفتند «کلینکس»، مایع نرم‌کننده لباس را می‌گفتند و برخی هنوز هم می‌گویند «سوسافت»، یا وقتی می‌خواهند به مته و درل (دستگاهی برای سوراخ کردن دیوار یا سقف) اشاره کننده، می‌گویند «بلک‌انددکر» حال آنکه، اینها نام‌های تجاری هستند و دهها مارک تجاری دیگر نیز دارند همان نوع کالا را عرضه می‌کنند.

حالا حکایت «بازاریابی شبکه‌ای» است. مدلی برای بیزنس یا کسب و کار، برای داشتن نوعی درآمد که به آن Residual Income گفته می‌شود و با توجه به دایره نفوذ افراد و تکیه بر یک تساعد هندسی گسترش می‌یابد. تاکید ما برای ایجاد آگاهی در میان مردم این قسمت قضیه است که: «برای هر نوع کالای مصرفی یا خدمات، می‌توان از مدل بیزنس «بازاریابی شبکه‌ای» استفاده کرد.» - اینترنت و دیگر استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی به عنوان ابزار یا خدماتی قوی می‌توانند به کمک «بازاریابی شبکه‌ای» آمده، گسترش و نفوذ آن را سرعت دهند.

این فایل شامل : صفحه نخست ، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که در 6 صفحه با فرمت ( word ) در اختیار شما قرار می گیرد.

(فایل قابل ویرایش است )